Polskie Radio PiK
z 3 marca 2018 roku

0:00 Nuty i minuty
6:00 Zawsze Dzień Dobry
Autor: Bartłomiej Grzankowski

Poranny Magazyn Informacyjny, w którym budzimy region i staramy się podać najważniejsze o poranku wiadomości. Sprawdzamy prognozę pogody na weekend zarówno w regionie, jak i w kraju. Rekomendujemy wydarzenia kulturalne i sportowe. Zaglądamy do regionalnej prasy. W cyklu „Po drodze” sprawdzamy sytuację na rynku paliwowym, śledzimy nowości świata cyfrowego. W Kalendarium przypominamy ważne wydarzenia oraz solenizantów i jubilatów. A wszystko to okraszone dobrą muzyką!

8:06 Były to piękne dni
Autor: Zdzisław Pająk

Nagrania z muzycznego archiwum.

10:06 Wsłuchaj się w region
Dariusz Gross
Autor: Dariusz Gross

W pierwszym marcowym programie opowiemy legendę o tajemniczym kurhanie z okolic Żnina i zabierzemy naszych słuchaczy na kilka wypraw po Pomorzu i Kujawach- m.in. na wycieczkę po Pojezierzu Brodnickim. Będzie też coś dla lubiących wypoczywać aktywnie i dla tych, którzy wolą wybrać się się na koncert. Wszystkim – w oczekiwaniu na wiosnę zaproponujemy też sporo rozgrzewajacej muzyki.

12:00 Raz na zielono
Małgorzata Burchardt
Autor: Małgorzata Burchardt

Mróz w ogrodzie może zrobić wiele szkód. Ale ma także swoje zalety. O dobrych i złych stronach mrozu porozmawiamy z naszymi ekspertami w audycji "Raz na zielono". Audycja z transmisją wideo.

13:00 Radio dzieciom
Magda Jasińska
Autor: Magda Jasińska

Dzieci od 4 do 10 lat znajdą w programie zagadki dla siebie, dorośli będą walczyć o możliwość udziału w audycji swoich dzieci, z przedszkolakami i uczniami szkół dyskutujemy o nurtujących ich sprawach. A także: rekomendacje filmów, spektakli, przedstawień i koncertów adresowanych do dzieci, lista przebojów dziecięcych.

14:00 Czatuj
Michał Zaręba
Autor: Michał Zaręba

w audycji ... jak młodzi mogą wspierać budżety obywatelksie . Podpowiemy jak przygotowaćsie do pracy zarobkowej . i jeszcze cykl Bohaterowie Niepodległej: „Myśli, pisma, przemówienia, rozkazy Józefa Piłsudskiego” .

15:00 Muzyka i sport
Małgorzata Burchardt
Autor: Małgorzata Burchardt

Siatkówka - Plus Liga - relacja ze spotkania Łuczniczka Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów.

18:00 Porozmawiajmy o kulturze
Autor: Iwona Rzeszotek

Gościem programu będzie Marek Żydowicz dyrektor Festiwalu Filmowego Camerimage. Rozmawiać będziemy o przyszłości festiwalu Camerimage, projekcie architektonicznym Frank'a Gehry'ego , a przede wszystkim o Oscarach, w których uczestniczyć będą na zaproszenie Szefa Amerykańskiej Akademii Filmowej John'a Bailey'a - Marek Żydowicz oraz Kazimierz Suwała, szef Biura Festiwalu Camerimage.

19:00 Popołudnie z reportażem
Michał Słobodzian
Autor: Michał Słobodzian

Ciekawe reportaże z kraju i regionu. W trakcie programu prowadząca zaprasza do dyskusji zarówno gości w studiu jak i słuchaczy.

20:00 Domówka
Dariusz Gross
Autor: Dariusz Gross

Muzyka lat 80. i 90. W programie taneczne przeboje z tego okresu – od italo disco po muzykę rockową.

0:00 Nuty i minuty