Sobota, 25 maja 2019 r.   Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
Polskie Radio PiK » Radiowy Klub Rodzica » Program dla rodziców, z udziałem rodziców i prze ... » Archiwum audycji » 2018
2018-12-07, 05:16 Adam Droździk

Listopad

30 listopada 2018

W ostatni piątek listopada, w "Radiowym Klubie Rodzica" Bogumiła Wresiło podsumowała akcję "Dzień Pluszowego Misia", zbiórki i przekazania pluszaków dla dzieci z bydgoskich szpitali, którą po raz kolejny zorganizował bydgoski oddział Fundacji Mam Marzenie. W audycji zapowiadamy także warsztaty z chustonoszenia malucha, które odbędą się na początku grudnia i skierowane są zarówno do mam i tatusiów. Jak zwykle pojawił się cykl "Tacy Sami" skierowany do osób niepełnosprawnych
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica - 30.11.2018

23 listopada 2018

Co włączyć do diety dziecka w okresie jesienno-zimowym? Dietetyczka proponuje przyprawy, ciepłe zupy i... czosnek. 25 listopada przypada "Dzień Pluszowego Misia" - na ile takie akcje pomagają chorym dzieciom? Tata w internecie - "Zamiast siedzieć przed komputerem, spędź czas z dzieckiem" - apelują ojcowie, którzy zorganizowali specjalne spotkanie. W audycji Bogumiły Wresiło nie zabrakło też kolejnego odcinka cyklu "Tacy sami".
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica - 23.11.2018

16 listopada 2018

W audycji Tomasza Kaźmierskiego m.in. o tym, czym jest "rodzicielstwo bliskości". Wracamy do zagadnień pierwszej pomocy w domu i ogólnopolskiej akcji "Szczepimy, bo myślimy". Nie zabrakło też kolejnego odcinka cyklu "Tacy sami".
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica - 16.11.2018

11 listopada 2018

W niedzielnej tym razem audycji Tomasza Kaźmierskiego nie zabrakło tematyki związanej z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Sprawdziliśmy jak świętowały dzieci w przedszkolach w Bydgoszczy i Toruniu, mówiliśmy też o pierwszej pomocy i zdrowej diecie. Nie zabrakło też kolejnego odcinka cyklu "Tacy sami".
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica - 11.11.2018

4 listopada 2018

Wyjątkowo w niedzielnej audycji Bogumiły Wresiło o kolejnej akcji bydgoskiego Oddziału Fundacji Mam Marzenie, w ramach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Początek listopada, to czas, kiedy wspominamy bliskich, których już z nami nie ma... Jak o odchodzeniu rozmawiać z dziećmi? Radzi psycholożka dziecięca. Zaglądamy też do kuchni, gdzie w listopadzie króluje dynia. Jakie właściwości ma dynia i czy warto włączyć dynię do diety dzieci i młodzieży? Pytamy dietetyczkę. Nie zabrakło cyklu poświęconego problemom osób niepełnosprawnych "Tacy sami".
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica - 04.11.2018