Niedziela, 25 sierpnia 2019 r.   Imieniny: Luizy, Ludwika, Józefa
Korki na A1 pod Toruniem na bramkach wyjazdowych w kierunku Łodzi.
Korki na A1 pod Toruniem na bramkach wyjazdowych w kierunku Łodzi.
Korki na A1 pod Toruniem na bramkach wyjazdowych w kierunku Łodzi.
Polskie Radio PiK » Radiowy Klub Rodzica » Program dla rodziców, z udziałem rodziców i prze ... » Archiwum audycji » 2018
2018-10-02, 14:28 Adam Droździk

Lipiec

Audycja z 27 lipca 2018

Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica z 27.07.2018
W ostatni piątek lipca w audycji Bogumiły Wresiło o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa nad wodą. Sprawdziliśmy również, czy materace, dmuchane zabawki i kółka są bezpieczne. Psycholożka dziecięca Anna Michalak radzi co zrobić, gdy dziecko w wakacje się nudzi. U nas również propozycje wakacyjnych zajęć dla dzieci, przygotowane przez Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy oraz o "Europodwórkach" - poniedziałkowych zajęciach w bydgoskim Fordonie.

Audycja z 20 lipca 2018

Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica z 20.07.2018
W audycji Tomasza Kaźmierskiego sprawdziliśmy, jak dzieci spędzają wakacje - odwiedziliśmy półkolonie i Leśny Park Kultury i Wypoczynku w Bydgoszczy. Wspomnieliśmy o czym mówiono podczas bydgoskiego spotkania pod hasłem "Świadoma Mama". Namawialiśmy dzieci do jazdy na rowerze, ale ZAWSZE w kasku! Mówiliśmy również o pracach nad emeryturami dla matek, które wychowały przynajmniej 4 dzieci.

Audycja z 13 lipca 2018

Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica z 13.07.2018
Pani Joanna z Bydgoszczy choruje na genetyczną, wrodzoną łamliwość kości. Niepełnosprawna kobieta porusza się na specjalnym wózku. Z Panem Bartkiem tworzą rodzinę, są rodzicami dwóch dziewczynek. Ja sobie radzą? Czym dla Pani Joanny jest macierzyństwo? Jakie są kłopoty, troski, ale i radości? O tym opowiadają nasi goście Bogumiły Wresiło, w piątkowym wydaniu "Radiowego Klubu Rodzica". Do naszej rodzinnej kuchni trafiły czereśnie, jagody, maliny i borówki. Dietetyczka Anna Czyż podpowie jakie właściwości, zwłaszcza dla dzieci, mają te owoce i które owoce powinniśmy jeść na dobry sen.

Audycja z 6 lipca 2018

Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica z 06.07.2018
W pierwszy lipcowy piątek, Bogumiła Wresiło zabrała Słuchaczy na artystyczne warsztaty organizowane przez bydgoską Galerię Miejską bwa. Podpowiadaliśmy, jak ciekawie spędzić wolny czas z dziećmi w plenerze. Przypomnieliśmy jak składać wnioski o wypłatę 300 zł w ramach rządowego programu "Dobry Start". W cyklu "Tacy Sami" odwiedziliśmy m.in. kulinarne pracownie toruńskich warsztatów terapii zajęciowej "Bratanki".