Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r.   Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Polskie Radio PiK » Radiowy Klub Rodzica

Program dla rodziców, z udziałem rodziców i przez rodziców przygotowywany

Fot. zbiory własne: Bogumiła Wresiło i Tomasz Kaźmierski
Fot. zbiory własne: Bogumiła Wresiło i Tomasz Kaźmierski
W trakcie spotkań staramy się pytać:
- Jak wychować zdrowe i szczęśliwe dziecko
- Jakie są nowinki i modne gadżety i co warto kupić
- Jakie atrakcje dla rodziców i dzieci oferują miasta w naszym regionie

W audycjach pojawiają się :
Specjaliści - ginekolodzy, pediatrzy , dietetycy , psychologowie dziecięcy i położne

Gościmy super-mamy i super-ojców. Nie brakuje też konkursów i atrakcyjnych nagród.

17 stycznia 2020

W audycji Bogumuły Wresiło z cyklu „Radiowy Klub Rodzica” m.in.: Paulina Wojciechowska, trenerka pilates, prowadząca zajęcia m.in. dla kobiet w ciąży z tytułem „Lwica Biznesu” - zaprasza na kolejne warsztaty dla przyszłym mam. Ferie zimowe w Muzeum Okręgowym w Bydgoszczy zapowiadają się bardzo atrakcyjnie - mówimy o zajęciach artystycznych, przygotowanych przez bydgoskie Muzeum i inne placówki. Piotr Kiljanek mówi o projekcie dla swoich rówieśników pod hasłem „Learn Better” - czyli jak skutecznie pokonać trudności z nauką i stresem.
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica z 17.01.2020

10 stycznia 2020

Pod redakcją Bogumiły Wresiło.
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica z 10.01.2020

3 stycznia 2020

W audycji podsumowanie minionego roku, zaproszenie na familijne imprezy oraz informacje o nowych lekach refundowanych dla dzieci.
Polskie Radio PiK - Radiowyt Klub Rodzica z 3.01.2020

27 grudnia 2019

W ostatniej w 2019 roku audycji z cyklu „Radiowy Klub Rodzica” Bogumiła Wresiło wprowadza temat „Eko” za sprawą spotkania ze Stowarzyszeniem Mały Ssak i rozwiązania tajemnicy „Eko-wyprawki” i sposobów przygotować Eko-potraw, Eko-kosmetyków i Eko-środków czystości. Oprócz tego „O naszej planecie” czyli wystawa-raport bydgoskiej Galerii Miejskiej bwa. Nie zabrakło kolejnego odcinka cyklu „Tacy sami”. Mówiliśmy również o niesamowitej akcji, która ma pomóc malutkiej Julce.
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica z 27.12.2019

20 grudnia 2019

Dziś w RKR coś o przejadaniu się w święta, coś o byciu razem nie tylko w święta, ale będzie też o hejcie. Tomasz Kaźmierski, zapraszam.

13 grudnia 2019

Dla kobiet szukających inspiracji i wsparcia. Różne dziedziny życia: zdrowie, rodzina, edukacja, kultura. Od kilku miesięcy Stowarzyszenie Planeta Kobiet, działa dla i z kobietami w Bydgoszczy. O szczegółach w audycji „Radiowy Klub Rodzica” opowiada jedna ze współzałożycielek Planety Kobiet, Marlena Karaś-Hermit. Bogumiła Wresiło zapowiada również bezpłatną, niedzielną, rodzinną imprezę „Mikołajki na Zawiszy”. W cyklu „Tacy Sami” zabrzmiała relacja z mikołajkowego spotkania dla osób niepełnosprawnych i seniorów w toruńskim Muzeum Etnograficznym.
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica z 13.12.2019

6 grudnia 2019

W audycji idziemy z dziećmi na spacer do lasu - czego możemy je tam nauczyć? Wrócimy również do gabinetu specjalistki, która pomaga dzieciom z dysleksją czy dysgrafią. Zaprosimy na warsztaty świąteczne. Nie zabraknie cyklu „Tacy sami”. Zaprasza Tomasz Kaźmierski.
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica z 6.12.2019
1234