Poniedziałek, 06 lipca 2020 r.   Imieniny: Gotarda, Dominiki, Lucji
Polskie Radio PiK » Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Informacje z "Grudziądz"

2020-07-05 Kolejna przegrana na swoim boisku grudziądzkich piłkarzy W 30. kolejce piłkarskiej pierwszej ligi, Olimpia Grudziądz przegrała na swoim boisku GKS-em Bełchatów 1:2. Rywale już po 11. minutach prowadzili dwoma bramkami, a gospodarze kontaktowego gola strzelili w 40. minucie. Druga połowa nie prz ... » więcej 2020-07-05 Mistrzowie Polski zbyt mocni na grudziądzkich żużlowców W czwartej kolejce PGE Ekstraligi żużla, Mr Garden GKM Grudziądz przegrał na swoim torze z Mistrzem Polski Fogo-Unią Leszno 42:48. » więcej 2020-07-04 O tarczy i rodzinie na konferencji w Grudziądzu. Głos za kandydaturą obecnego prezydenta Pomoc państwa w ramach tarczy antykryzysowej płynie do każdej miejscowości w kraju, również do Grudziądza - powiedziała goszcząca w sobotę w tym mieście posłanka Iwona Michałek - wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej. » więcej 2020-06-29 Trener grudziądzkich piłkarzy zwolniony! Jacek Trzeciak przestał pełnić funkcję pierwszego szkoleniowca Olimpii Grudziądz! » więcej 2020-06-28 GKM przegrał w Zielonej Górze w ostatnim biegu W trzeciej kolejce PGE Ekstraligi, żużlowcy Mr Garden GKM-u Grudziądz przegrali w Zielonej Górze z miejscowym RM Solar Falubazem 42:48. Losy tego pojedynku ważyły się do ostatniej gonitwy, w której to para gospodarzy Dudek - Jensen podwój ... » więcej 2020-06-27 Kolejna domowa porażka grudziądzkich piłkarzy W 28. kolejce piłkarskiej pierwszej ligi, Olimpia Grudziądz przegrała na swoim boisku z GKS-em Tychy 2:4. Pierwszą połowę rywale wygrali 1:0, w 63 minucie prowadzili już 3:0. Olimpia spadła w tabeli na 9. miejsce, a tyszanie awansowali na ... » więcej 2020-06-25 Oszukiwali na miale węglowym dla wojska. Ponad 700 tys. zł poszło z dymem [wideo] Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KWP w Bydgoszczy prowadzą śledztwo dotyczące oszustw na szkodę jednostki wojskowej w Grudziądzu, związanych z dostawami miału węglowego w latach 2013-2014 - poinformowała rzecznic ... » więcej 2020-06-25 Mecz grudziądzkich żużlowców w Zielonej Górze nie w piątek, a w sobotę o 20:30! Ze względu na niekorzystne prognozy pogody na piątek, podjęto decyzję o przełożeniu meczu RM Solar Falubazu Zielona Góra z MRGARDEN GKM Grudziądz. Zawody odbędą się w sobotę 27 czerwca o godzinie 20:30. » więcej 2020-06-24 Wysoka wygrana grudziądzkich żużlowców z beniaminkiem W zaległym meczu żużlowej PGE Ekstraligi, Mr Garden GKM Grudziądz pokonał na swoim torze beniaminka rozgrywek PGG ROW Rybnik 58:32. Aż czterech zawodników gospodarzy zdobyło deucyfrowy wynik. Artiom Łaguta wywalczył 15, Nicki Pedersen 13, ... » więcej 2020-06-23 Dziś powtórka żużlowego meczu w Grudziądzu, zapraszamy na transmisję! O godzinie 20:00 na torze żużlowym w Grudziądzu powinien rozpocząć się zaległy mecz drugiej kolejki PGE Ekstraligi, żużlowców Mr Garden GKM-u z beniaminkiem rozgrywek ROW-em Rybnik. Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa są gospodarze. Wier ... » więcej